| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce varsta ati fost prima data singuri intr-un concediu, sau cu prietenii? ma refer fara familie, fara parinti. cati ani aveati? cum a fost? cu cine ati fost?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am fost cu prieteni la mare 1 săptămănă după ce am făcut majoratu.

| untu a răspuns:

De la varsta majoratului, devii adult si faceti ce vreti dvs. de la viata!

| justanotheruser99 a răspuns:

La 14 ani am fost prima data cu mai multi prieteni la o cabana in pădure. A fost bestial, am stat o săptămână, am făcut focuri de tabără in fiecare seara, am fript bezele, am mers la izvor,... A fost foarte mișto, mai ales ca eram o gașcă de 13 prunci ( intre 14 si 18 ani) si jucam tot felul de jocuri prostesti. In orice caz nu ne-am plictisit absolut deloc. happy

| Pool77 a răspuns:

Nu i-as spune concediu.
Am fost 3 zile plecat la o cabana, cu gasca.
Am baut, am... si asa mai departe.
Varste cuprinse intr 16-18 ani. Ne-am distrat foarte bine, chiar acum la sfarsitul lunii asteia mergem iarasi.

| Valentinaldoilea a răspuns:

Vreo 21 de ani. Am fost cu o gasca de prieteni, ne cunosteam si ne bazam unii pe altii.

| BeeBia a răspuns:

Aveam 15 ani, am mers in tabara la mare cu mai multi prieteni. A fost foarte fain. Proful care ne supraveghea la fel, a zis ca atat timp cat ii zicem unde plecam si cu cine stam cat vrem dar sa dam cate un semn de viata.laughing