| alexx102428 a întrebat:

Voyo sau Wrestling-Network? Ce calitate preferati?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu ma uit pe Wrestling-Network big grin nu am pierdut nici un PPV din WWE si nici un RAW sau SMACKDOWN.

5 răspunsuri:
| xXAlphaXx a răspuns:

Logic ca Wrestling-Network! N-o sa platesc sa ma uit la ca***ul de Voyo!

| BalanXd_MarianXd_1997 a răspuns:

Wrestling-Network e cel mai bun

| davidpopescu123 a răspuns:

Cu siguranta wrestling-network ambele siteuri au o calitate buna dar wrestling-nwetork e gratis e live si e dupa parerea mea mult mai bun decat voyo

| rebekuta2000 a răspuns:

Voyo.

| anonima20000 a răspuns:

Ca sa stiti si voi astia mai destepti. Cel care detine site-ul de " Wrestling-Network " are cont pe voyo si va difuzeaza voua wrestlinguwinking. Asa ca toti la voyo va uitati doar ca gratis :p