| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri ve rog! FUNDA!
Cat m-ar costa daca m-as duce la bijutier cu o bratara (destul de grea)din argint si l-as ruga sa mi-o transflorme intr-un pandantiv pentru colier?(in forma de veverita... daca conteaza) cat m-ar costa manopera?

1 răspuns:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Este destul de scump, asta iti pot spune de acum.Cel mai indicat ar fi sa mergi la bijutier si sa intrebi personal, pentru ca depinde de la un bijutier la altul.Mai este o problema:esti sigura ca schimbarea care o doresti se poate efectua 100%? Ar fi indicat sa te documentezi de la surse singure sau direct de la un bijutier.pana la urma asa afli care este pretul si care dintre acesti bijutieri lucreaza cu mai mult sau mai putin.