| ThWeY a întrebat:

Am o bratara din argint cu un mic pandantiv pe ea care imi place foarte mult, am primit-o de ziua mea si de atunci nu am mai dat-o jos, dar din pacate mi s-a desprins de cateva ori si era sa o pierd. As vrea sa am inca una la fel, daca o duc la un bijutier imi poate face una identica?

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

De ce sa iti faci una identica cand poti sa ii spui sa o repare? poti face asta dar cel mai probabil daca nu e intr un catalog va trebui sa o faci la comanda ceea ce va fi foarte scump

| Scharfschütze666 a răspuns:

De ce nu ii spui sa ti-o repare? De asemenea stiu ca argintul merge lipit cu cositor, insa nu stiu daca va tine ca nou...