| Loly a întrebat:

Vreau niste idei de nume pentru un album de pe hi5 cu poze dintr`o singura zi cu mine si cea mai buna prietena. [dau fundita celor mai bune idei Multumesc mult! love struck

Răspuns Câştigător
| DeniiMeow a răspuns:

Hii :* mie mi se pare cel mai tare : Pentru ca e speciala love struck
Sauu.Cand imi numar prietenii, pe ea o pun de 2 ori

5 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

The Best Day love struck
Best day :X
With my friend big hug
Best friends; x
Bff` smug
Sau in romana
Cu cea mai bbuna prietena
Prietenia noastra
Cu ea` smug

| x3SweetPoison a răspuns:

Me and best friends 4 ever=eu si cea mai buna prietena pentru totdeauna.
Best day whit me best friends=cea mai buna zi cu cea mai buna prietena a mea.
I'm here whit me best friends=eu sunt aici cu cea mai buna prietena.
One day whit me best friends=o zi cu cea mai buna prietena.

| DeniiMeow a răspuns:

Hei mersi mult de funda:*:*big hug

| Bubu a răspuns:

Amintiri

bf(best friends)

noilove struck

| Bubu a răspuns:

Clipe de neuitat tongue

Întrebări recente