| Schizofrenique a întrebat:

Vreau niste programe de editat, stiti voi, in afara de piZap, picmonkey, pixlr.

11 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

PhotoShop este cel mai performant, dar si cel mai greu de folost big grin. Daca esti inca "incepatoare" poti descarca PhotoScape, sau PhotoInstrument. La asta din urma salvezi mai greu pozele, dar iti spun prin mesaj daca nu sti, este foarte bun programul, are de toate happy.
P.S. : Poti incerca si PhotoShop, si cauti niste tutoriale pen te, sa fie mai usor big grin!
Succes la editat!

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Buna :)
Dupa parerea mea Photoshop CS5 e un program foarte bun. Poti sa faci colaje din poze, sa iti modifici fata cat vrei, sa faci imagini si sa iti schimbi si corpul, culoarea hainelor si multe alte chestii misto, ti-l recomand din toata inima;). Uite poti incepe de aici vizualizarea tutorialelor http://www.youtube.com/watch?v=7FoV6NUUlXQ
Pa pa;)

| lSummerl a răspuns:

PhotoScape

| Yusuke16 a răspuns:

Photo scape, photo shop sunt foarte bune

| ioan09 a răspuns:

Photoshop sau pecasa

| Beatrice180 a răspuns:

Blingee, e tare, funda?

| DomnulEu a răspuns:

Photoshop,Photoshine pentru poze.Pentru filme si poze la un loc am Pinnacle, si pentru muzica Music Editing Master... sper ca ma putu sa-ti fiu de ajutor...

| Eiio a răspuns:

Salut, Anna, sunt Nico. da Nico după Imvu.
Gimp, PhotoShop / Scape, pizap, Paint Tool Sai, Photoshine

| Schizofrenique explică:

As vrea niste programe online. thinking

| TraficDeMentosane a răspuns (pentru Schizofrenique):

Online?! Dece n-ai spus asa :D.
Preferatul meu [online] este :
http://www.taaz.com/
Este foarte bun, si usor de folosit, trebuie sa incarci acolo poza dorita, si incepe "magia" :)) :d!
Succes!

| annaanee a răspuns:

Photo scape, photo shop, photo editor, photo shine.