| Cristina788 a întrebat:

Vreau sa comand ceva de pe internet dar nu vreau ca parintii mei sa afle, am banii mei stransi pentru lucrul care urmeaza sa-l cumpar, deci in momentul in care dau comanda am observat ca imi cere adresa... e posibil cumva sa-mi vina casa produsul? sau trebuie sa ma duc la posta sa-l iau? nu vreau sa-mi vina acasa deci pe scurt zis nu vreau sa-mi vina acasa. Ce sa fac? e posibil sa-mi vina acasa?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In momentul cand dai comanda selectezi sa-ti vina coletul cu posta romana si te duci tu sa-l ridici cu cartea de identitate! Daca alegi un curier rapid coletul iti va veni la usa!

| Bloxx a răspuns:

Pai poti sa setezi daca vrei comanda trimisa prin posta(sa te duci tu sa iei comanda) sau prin curier(vine acasa), dar mi se pare ca adresa este ceruta pentru curier. Sper ca te-am ajutat.

| Squmppaaaa a răspuns:

Nu.atunci cand faci comanda.alegi cum sa iti fie livrat produsul:
prin curier la domiciliu sau prin postabig grin
Eo asa am facut si am primit la posta!:* bafta...

| Sk8kOsMyN a răspuns:

Pai daca iti cere adresa, da vine acasa.Cauta pe acolo sa selectezi sa vina prin posta sau ceva de genu ca asa vine prin Fun Courier.

| alexmario99 a răspuns:

Ce cumperi de pe net numai acasa vin! la posta nu o sa vina nici-o data

| theea_5574 a răspuns:

Da si tu adresa unui prieten...hee hee ca sa fii sigurbig grin