| SweetThings a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva online si imi va veni prin posta.insa nu vreau sa afle mama.cand trebuie sa completez formularul cu nume, prenume trebuie sa scriu numele meu sau al mamei(tatalui)? si cum ar trebui sa procedez sa nu vada mama? ofer fundita

Răspuns Câştigător
| GiveMeYourPussy a răspuns:

Nu trebuie numele parintilor... si ca sa nu afle parintii tai, poti face comanda pe o alta adresa (prieten, vecin ) happy si te poti duce tu la posta si ridici coletul si gata tot happy bafta