| forlucky a întrebat:

Vreau sa cumpar online.Am luat cardul mamei si trebuie sa completez cu numele titularului. Scriu numele mamei si atat?!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Scrii ceti cer aia sa scrii. Spune acolo exact ce anume, asta vezi cand cumperi.Vezi si ce carduri accepta aia, daca acepta ce ai tu sau maicata, deci pana nu incerci sa cumperi ce sa zica careva.In general se cere informatile toate de pe card inclusiv nume, apoi si adresa unde doresti sa iti trimita ce cumperi.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se vor mai cere cateva date, pe care doar mama ta le stie.
Vorbeste cu ea sa le completeze.

| darrio2007 a răspuns:

Ea este titularul cardul deci scrii numele ei. Ce alt nume mai vrei?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce altceva ai vrea sa mai scrii?

| mihai69 a răspuns:

Știi că nu ai voie să folosești cardul altcuiva, da?

| forlucky explică (pentru mihai69):

Mi-a dat voie sa-l folosesc ca doar nu-l furam.

| mihai69 a răspuns (pentru forlucky):

Cu sau fără voia ei, tot nu e conform cu contractul semnat de ea cu banca.

| Salontanul a răspuns (pentru mihai69):

In principiu ai dreptate dar nu fi asa de dur. Eu am cardul nevestei de ani de zile. Asta-i viata.