| daydreamerbeliever a întrebat:

Vreau sa dau o petrecere in pijama de Halloween dar nu prea am idei.
puteti sa imi dati si mie cateva retete, idei de decoratiuni, un titlu de film big grin (ceva care sa nu fie super infricosator ca eu si prietena mea suntem incepatoare ) si eventual si niste povesti de groaza pe care sa le mai citim cand ne plictisim big grin

1 răspuns:
| 2DooR a răspuns:

Pentru hallowen ar fi bun o supa crema de bostan daca vrei are un gust super bun la itrare daca stai al casa ai putea pune niste bostani cu lumanari in el si cu fata infricosatoare si filem poti lua idei de pe cinemax sau. marog astea