| DeliciOaSaTaa a întrebat:

Vreau sa fac multe fotografi dar nu stiu pozitii puteti sa-mi dati exemple sau sa-mi explicati pup dau funda la cel mai convingator si convenabil raspuns si cat mai corect pup pa pa

5 răspunsuri:
| blue95 a răspuns:

Iti poti face o fotografie tu si cu o prietena spre exemplu cand va tineti de mana, dar sa stati cu spatele.Va iesi destul de bine, am si eu una asemanatoare.

Sau poti sta tu langa un lac sau o apa la fel tot cu spatele, si cineva sa iti faca o poza dar tu sa apari intr-o parte a pozei nu in mijloc.

| Vogelspinne a răspuns:

Uita-te la videoclipurile lui Lady Gaga si vei gasi o multime de pozitii.
Succesbig grin!

| Chrystyne a răspuns:

Pai...ar trebui sa fie ceva inventiv, original ca sa zic asa...
Si daca totusi vezi ceva interesant si iti place poti incerca pozitia, dar parerea mea este ca trebuie sa iti stea bine in pozitia respectiva...
Eventual, o oglinda mai mare te-ar putea ajuta. Succes! big grin

| SRJ a răspuns:

Buna,

iti recomand sa accesezi site-ul www.badorgood.com si anume sectiune articole: http://badorgood.com/articole
Aici gasesti o adevarata comoara, cat si mii de fotografii reusite.

Sunt membru, activ si in masura sa fac aceasta recomandare!

PS: nu uita de regula de aur! :) daca nu ai idee ce e, Google-it!
Sa-mi dai de veste!

| ♥┘ℜø©ֆ¡ ┌♥┘ a răspuns:

Pai o sa-ti dau hi5 meu poate t ajuta cu ceva

am mult e pozitii

http://roxi1111.hi5.com