| micki_6523 a întrebat:

Vreau sa fac si eu un cd cu muzica...
prin nero:d

dar unde dau?
make data disc

make audio cd?

unde?

>plss`; d<

dau funda`

Răspuns Câştigător
| andreeasim1 a răspuns:

Data disk daca vrei sa faci mp3.la audio disc mi se pare ca faci track. Oricum e data disk pentru cd muzica

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Data disk face cd-uri cu muzica ce pot fi ascultate si la o combina audio, si la dvd player, oriunde...audio cd face cd doar pentru combine audio...

| R9kitty a răspuns:

Daca dai pe data disc faci un fisier cu muzica pentru calculator, adica de format mp3, iar daca dai pe audio cd, poti folosi cdul si la radio in masina si la casetofon, adica track-uri, dar cred ca asa ocupa mai mult. Sper ca te-am ajutat, bye.

| DaftPunk a răspuns:

Da dai make data cd si dupe ce incarci dai burn si astepti:d

| micki_6523 explică:

Va multumesc>; d

| alinuta16 a răspuns:

Intra pe nero si acolo ai o cheie''nota muzicala'' daca vrei ca cd-ul tau sa fie trak adica sa-ti intre pana in 20 de mel max ii dai la make audio cd iar daca vrei sa fie mp3 ii dai la make mp3 disc. Sper sa iti fie de folos:*

| alinuta16 a răspuns:

Intra pe nero si acolo ai o cheie''nota muzicala'' daca vrei ca cd-ul tau sa fie trak adica sa-ti intre pana in 20 de mel max ii dai la make audio cd iar daca vrei sa fie mp3 ii dai la make mp3 disc. Sper sa iti fie de folos:*