| Aliiss a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon la toamna si nu stiu ce sa aleg dintre samsung corby si samsung delphi. samsung delphi are un design frumos are acea tastatura laterala si am auzit ca este mai rezistent si mai solid iar samsung corby este foarte subtire nu imi plac carcasele sunt foarte firave si am auzit ca multi se plang ca li s-a stricat nici la o luna dupa ce lau ahizitionat. voi ce recomandati?

Răspuns Câştigător
| вυттєяƒℓу a răspuns:

Eu sicer mi-as cumpara Samsung delphi. este mult mai rezistent si arata mai bine decat corbywinking
Multi colegi si-au cumparat corby si s-a stricat foarte repedewinking