| LittlePrincessNatsuki a întrebat:

Vreau sa imi fac caracter pe metin dar nu stiu ce nume sa imi pun imi ziceti si mie niste nume tari ( is fata) dau funda + vot repede raspuns

7 răspunsuri:
| timioros a răspuns:

XxdragutzaxX

| LittlePrincessNatsuki explică:

Numele trebuie sa fie din max. 12 litere (puteti si cu cifre)

| ScarryD a răspuns:

MyEyesOnFrog.

| JustFuguFish a răspuns:

Black Doll, Red Phoenix, GR8.GRL, AssKickER, Shewillbeatthecrapofyou, Pink Sacrifice, CrazyBlade, Voodoo Doll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justlove wrong eu am biboO si nu trebuie asa lung cum ai zis u in fn...pai Quinching sau nu stiu. ew am gusturi mai ciudate:p bft

| raoulalexis a răspuns:

JustLoveMyGreenEyeslaughing treegirl, greeniscoolgirl

| BlackAngel_6362 a răspuns:

LittlePrinces dc nu?