| tiby93 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj, si am gasit ca fiecare Tribal inseamna ceva, am gasit cum se face semnul Apei in "limbajul" tribal.
Avand in vedere ca sunt zodia balanta, si ma caracterizeaza Aerul, vreau sa imi fac simbolul aerului, dar nu il gasesc, sa fie tribal, sau daca se poate si in chineza sau japoneza

2 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

O soluţie simplă: Fă un oarecare semn, şi când te întreabă cineva de semnificaţia lui, să îi zici că e semnul tribal din kilimanjaro pentru aer în traducere japono-chinezească. E mai simplu, nu? laughing
Mai bine caută pe google imagini...bagi acolo un search la "tribal air symbol" sau ceva de genul şi te vei descurca happy