| tiby93 a întrebat:

Vreau sa imi fac un tatuaj, si nu ma pot hotara ce model sa aleg. Poate sa ma ajute cineva? Vreau sa fie ori un simbol, ori ceva in chineza. habar n-am.
Ce imi sugerati? Adica voi ce v-ati face dar ar fi sa va faceti?

10 răspunsuri:
| baru a răspuns:

As face un dragon Dar depinde in ce zona ai dori sa-l pui

| valy a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......a-de-mare/
http://www.codrosu.ro/......-tribal_2/
cam astea 2.sau poti scrie ceva.cu litere speciale.;)

| lilboutique a răspuns:

Eu mi-as face un fluturasbig grin

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu mi'aş tatua pe umărul drept simbolul zodiei mele big grin.

| Deea :x a răspuns:

Prietenul meu avea un scorpion pe gat :-x ii statea foarte misto happy

| Moni. a răspuns:

Emblema Rapiduluitonguebig grin

| turquoisev a răspuns:

Lol.Gandeste-te ca acel desen/scris il vei avea pe piele pentru tot restul vietii.Este o alegere pe care trebuie sa o faci cu mare grija pentru ca dupa aceea poti regreta si opertatia de scoatere a tatuajului este si scumpa si dureroasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Esti fata sau baiat? Eu am gasit unul absolut minunat, care imi place mult:
http://whatwilliweartoday.files.wordpress.com/......_2_big.jpg
E o declaratie de dragoste in ebraica.
Sfatul meu e sa te gandesti bine la marimea tatuajului, la locul unde vrei sa-l ai, sa iei in considerarea si faptul ca ti-ai putea dori sa-l ascunzi uneori.
:)

| romeoflorin a răspuns:

Eu imi tatuez numarul de mobil

| miry_1674 a răspuns:

Eu una asi prefera un trandafir imi plac trandafiri