| yasana a întrebat:

Vreau sa imi iau un caine... ce parere aveti de westie?

5 răspunsuri:
| yasana explică:

Amstaff e un caine foarte urat din punctul meu de vedere si e cam mare eu stau la apartament

| ioana100 a răspuns:

E o alegere foarte buna! cand ies la plimbare cu catelusa mea mereu ne intalnim cu 4-5 westie zilnic,deja ne cunoastem,sunt niste caini foarte jucausi, ideal pentru apartament dar se poate acomoda si la casa, are un latrat foarte special! iti recomand din tot sufletul aceasta rasa!

| GrizzlyRO a răspuns:

E simpatica rasa dar iti sugerez un Amstaff happy desi este cam masculin happy Nu prea ai sa vezi pe strada o fata cu un Amstaff laughing Iti sugerez si un Buldog happy e foarte simpatic happy

| sissik a răspuns:

Alegere foarte buna, spun ca proprietar de Westie! Un cainde de companie de talie mica, un prieten adevarat, e o rasa foarte sanatoasa! Merita interesat de la un crescator ex. http://westie.webgarden.ro/

| sissik a răspuns:

Numai bune! sissiwestie.com