| mary28032002 a întrebat:

Vreau sa imi organizez ziua de nastere dar nu stiu cum! dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| KlawSixx a răspuns:

Daca vrei cu adevarat o zi de nastere super, uite ce trebuie sa faci :
1. Incearca sa organizezi o petrecere "monstru" in care toata lumea imprastie confeti, spary-uri cu ata, hartie colorata, beteala, instalatii big grin
2. Anuntati prietenii buni ( daca vrei cheltuiala pe minim) sau prietenii in general daca vrei ceva mai mare.
3. Anuntai sa nu vina cu cine stie ce cadouri sau prostii din astea, ci spune-le mai bine sa se imbrace aiurea ca de super-party si sa isi ia cu ei ce le trebuie ( lucrurile mai sus mentionate : beteala, instalatii etc. )
4. Asigura o camera sau doua numai pentru voi si decoreazo dupa modelul petrecerii, "monstru".
5. Asigura-te ca ai alimentele si bautura necesara pentru toata lumea.
6. La multi ani si distractie placuta! happy

2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Cel mai bine e sa o organizezi acasa cu familia si prieteni. Pentru inceput poti servi niste gustari (masline, salam, parizel, telemea...) dupa care poti servi tortul iar la final puteti viziona niste filme comedie sau actiune.

| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai poti sa o, organizezi la un reastaurant cu, cativa prieteni sau sa mergi la un suc tot cu grupuri de prietenii.