| PACC a întrebat:

Vreau sa imi spune-ti niste filme de care sa raman uimit! funda celui care ma ajuta... multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| Updew a răspuns:

Hmmm...filme bune, a? Pai iti recomand Taken 2 si The Dark Knight Rises. Taken 2 il poti vedea in Grand Cinema Digiplex, pe un ecran imens si cu un sunet bestial. The Darck Knight Rises..nu stiu daca mai ruleaza pe undeva dar este bestial filmul.

| Kaveri a răspuns:

Deci, esti uimit deja si vrei sa ramai asa?

| Andradalaura a răspuns:

Iti recomand eu un film ..nu stiu daca o sa-ti placa dar ideea e super ..red lights

| kafy10 a răspuns:

Depinde ce fel de filme iti place. 2012. e un film care am ramas uimit..crush,e de groaza..sau poti incerca the times...

| giany4u a răspuns:

Rampage cu siguranta o sa te puna pe ganduri