| flawyscut1 a întrebat:

Vreau sa ma fac de halloween Joker si ma vopsesc pe fata cu, culori acrilice. Sunt toxice?

5 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu sunt bune de mâncat oricum!
Sunt toxice!

| tzutzcCool a răspuns:

Da, sunt toxice. Sunt acuarele pentru fata speciale. Daca ai un ten mai fin, si alea s.ar putea sa.ti dauneze.

| kitten95 a răspuns:

E mai bine daca iti cumperi un fard de ochi-crema alb si te dai pe fata, apoi iei putin de acolo si amesteci cu fard-pudra rosie. e facut pentru fata deci nu se intampla nimic. nu incerca culori acrilice.

| flawyscut1 explică:

Eu intreb daca sunt toxice pentru fata nu pentru mancat ElamigoMihai

| EllaDragutza11 a răspuns:

Poti sa te dai pe fata cu pudra dinaia de talc(pentru bebelusi), un ruj rosu, niste creion si rimel.