| MissCandy a întrebat:

Vreau sa ma tund in scari dar nu sunt sigura.Am parul pana la cot.Si as vrea sa ma tund mai scurt caci este vara apoi in scari.Sa ma tund in scari sau sa ma tund altcumva, de exemplu bob?

Răspuns Câştigător
| Oti a răspuns:

Pai eu stiu ca se poarta bobul.Si eu sunt bob tunsa, ma rog acum mi-a crescut parul si trebuie sa ma tuns iarasi.Eu te-as sfatui sa te tunzi bob pentru ca se potriveste la orice tip de chip, sa zic asa.

2 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Ce zici sa te tunzi la chelie e mult mai bine si u trebuie sa iti faci freza sa te pipteni sau sa te speli laughing))

| danielahopes a răspuns:

Pai tunde-te ca oxana din iubire si onoare o sa iti stea super si este si scurt, este si foarte la moda, si baieti ar muri dupa tinelove struck