| mennenspeed a întrebat:

Vreau sa merg la un strand si ma gandesc sa nu mai iau slipi ( anul trecut cand am fost doar cativa au fost in slipi, restul in pantaloni scurti), pe sub pantalonii scurti se mai iau slip?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sunt pantaloni scurti speciali pentru innotat nu mai ai nevoie de nimic pe dedesubt

| AnonymousTPU007 a răspuns:

Iti iei boxeri sau chiloti.Si eu tot asa merg la strand.winking

| ElenaMaria1979 a răspuns:

Daca pantalonii scurti au si plasa, mergi linistit cu acei pantaloni. Daca nu au plasa, mai bine i-ati si slip, sa nu ai neplaceri!
Spor la balacit! happy

| Mihai9820 a răspuns:

Daca pantalonii au plasa nuwinking

| GamerulPickachu a răspuns:

Daca te referi la boxeri, nu, dar daca te referi la pantaloni scurti, da.

| camora45 a răspuns:

Daca pantalonii au plasa nu mai iti lua slipi