| Andreea9222 a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste poze si n-am idee in ce pozitii sau in ce unghiuri sa stau.Va rog mult dati-mi niste idei - insotite de poze! Cel care da cele mai multe primeste fundita! Ms mult! big grin

Răspuns Câştigător
| tuty a răspuns:

Fato o poza sarind de pe ceva ( poza aeriana)
fa-ti o poza de la spate
fa-ti o poza din profil
fa-ti o poza cand stai jos, pe strada
fa-ti o poza in iarba
fa-ti o poza la unbra ta
fa-ti o poza de sus
fa-ti o poza uitandute in alta parte
si nu mai stiu... fa-ti poze cum iesi tu cel mai bine, lasa sa vina totu de la sine
pozele nu stiu cum sa tile pun dar uite incerc poatemerge( nu sunt eu in poze):
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/IMG_7375.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/Fotografie030.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/SP_A0170.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/noi%20doua.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/SP_A0476.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/Fotografie021.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/SP_A0437.jpg
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/My%20Documents/poze%20cu%20mn/Picture%20032.jpg

3 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Asta este întrebare de TPU?
Numai piţipoancele întreabă lumea în ce poziţi să îşi facă poze
Wow, poze pentru HI5? Fă. ţi neapărat o viaţă

| andreig a răspuns:

Ce ma distreaza intrebarea ta laughinglaughing nu ma intelege gresit, pozitii: 69

| deea40 a răspuns:

Lol ce intrebare de TPU...
alta mai jalnica nu ai gasit.
1 ) nu stiu in multe pozitzi...
http://www.google.ro/......tp?/images nah uitate aici