| KaTTaLiN a întrebat:

Vreau sa-mi fac post e Radio Online si am IP Dinamic de la RDS. Mi-am luat Router si intrebarea este daca IP-ul mai este dinamic si daca imi pot face Radio Online pe care il poate asculta toata lumea. Daca pot imi spuneti ce programe imi trebuie si daca este vreunul pentr vorbit in direct peste muzica. Daca nu imi puteti spune cum sa-mi schimb IP-ul spre exemplu daca am luat BAN sa il schimb si sa pot intra iar pe serverul respectiv. DAU FUNDITA

3 răspunsuri:
| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a răspuns:

Am auzit ca daca iti faci radio online e ilegal. Acum nu sunt chiar asa sigura...

| bgo a răspuns:

Se poate face radio online cu ip dinamic da este mai complicat aceiasi problema o am si eu nu reusesc sa il fac, si nu stiu nici pe nimeni care se pricepe, caut pe net in disperare si nu gasesc. daca ai aflat intre timp rog spune-mi si mie

| v3nom112 a răspuns:

Da merge sa iti faci post de radio cu ip dynamic.{entru inceput iti trebuie ShoutCast.Nu va pot explica asa.Si eu vreau sa imi deschid post de radio sensation.Dar mai vreau sa ma documentez.