| namnumeba a întrebat:

Vreau sa-mi schimb numele la facebook dar nu prea am idei, am vazut ca unii isi "produc" din numele de familie un nume scurt de 3-4 litere ( ex: chivu >- >chv,pasca-psk s,a) tinand cont ca ma cheama paun razvan nu prea merge pnn,pan, pun laughing, as vrea razvan si alt nume sau denumire dar din 3 litere, sugestii? parerii?!

3 răspunsuri:
| namnumeba explică:

Mersi :* L-am schimbat laughing Razvan Smp blushing.

| rares1414 a răspuns:

Van de la autocar in engleza sau ran avan raza funda?

| RomaniucEugen a răspuns:

Pui P de la Paun, R de la Razvan si X de la cum o cheama pe prietena ta.winking