| C.C. a întrebat:

Vreau să traduc anime-ul Nurarihyon no Mago în română, doar că nu găsesc nicăieri episoadele fără subtitrarea în engleză. Vă rog, dacă ştiţi vreun site, să-mi daţi link-ul.

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai tradu'l si urca subtitrarile pe un site. Cine are nevoie isi va lua subitrarile si si le va pune singur in episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand te iubesc si mie imi place anime-ul ala dar nimeni nu vrea sa-l traduca iar eu am 10 ani deci nu stiu english
in al doilea rand dce iti trebuie fara subtitrare?