| Fetitsa123 a întrebat:

Vreau sa traduc o poveste din engleza in romana dar am nevoie de un site bun ca sa o pot traduce.Sa nu fie google traducere.Cel mai bun site primeste funda.Merci

Răspuns Câştigător
| angel74dm a răspuns:

Http://www.bing.com/translator/
Ăsta e cel mai bun, bagi textul în chenarul din stânga, apoi la "Traducere în" selectezi "Română", apeşi "Traducere" şi ulterior mai faci mici modificări...

3 răspunsuri:
| myhaelamar86 a răspuns:

Mai bun decat google translate nu gasesti.

| Axel1234 a răspuns:

Nu prea e bun google traducere ca nu iti face si acordurile intre timpuri

| habarnista a răspuns:

Tu nu stii engleza deloc-deloc?
Atunci ia tu frumos dictionarul in mana si cauta cuvintele, cu ocazia ramai si cu ceva in cap.