| tyberyiu a întrebat:

Vreau sa trag un joc King Of The Road si dupa instalare imi da o erare: Your computer does not have graphics accelerator Dau funda cine ma ajuta

9 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Ai un calculator de tot ***`uu. ce`i asa greu
sau cel putin placa video e slaba rau de tot(not have graphics accelerator)

rezolvare: schimba placa video/pc

| piktor a răspuns:

Ce model de placa video mai exact?

| piktor a răspuns:

Nvidia si mai cum?
sunt sute de placi scoase de cei de la nVIDIA mai nene!
eventual poti instala ultimul driver, dar nu cred ca ajuta

| alexinio95 a răspuns:

Eu cred ca nu suporta jocu asta windows 7 si mai ales pe 64 bit! nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa restartezi pc-ul dupa ce ai instalat jocul asa trebuie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema ca tyberyu... daca cineva stie o rezolvare va rog lasati un comm
da nu ceva de genu ca cele ale lui piktor care st niste comm-uri tampite...baiatu e un natarau
Daca va ajuta cu ceva am placa video ati radeon hd 4650 de 1gb, 3 gb ram, procesor dual de 2, 8, hdd 1 terra si wind 7 64 bit
Cam astea sunt piesele din PC meu
Astept un raspuns, multumesc anticipat

| mihai03081998 a răspuns:

Frate nu e de la nici o placa video.
Ai cumva windows7?
Si mie imi da la fel.
E de la windows.
JOcul e vechi si w7 la mine nu suporta.

| tyberyiu explică:

Piktor am comp ff bun placa video 1 gb ce dracu dar nu merge

| tyberyiu explică:

NVIDIA si merg ff multe jocuri dar candi ntru in asta apare eroarea aia
dau funda cine ma ajuta