| Akid a întrebat:

Vreau si eu cateva stts`uri
[sa fie din melodii, versuri]
dar nu multe
dau funda
mersi:X

2 răspunsuri:
| AloneQsFini a răspuns:

Prin tine iubesc deci nu'ncerca sa ma judeci c'ai uitat cum sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci

Arata'le ca ai suflet de campion si esti cel mai bogat om

Daa... pot fi numit tampit ca inca mi'e dor de fata care'odata m'a mintit

Dansez cu pozele vechi

Am un zambet frumos.stiu mi l'am vazut in poza acum dansez cu berea la 2 sau cu.patru dozeee.

Iubirea pleaca raman doar visele ce dor legata strans de piciorul unui porumbel calator

Eu am vrut sa fiu doar langa tine aunci cand ma trezesc, cand am nevoie de iubire of la tine gasesc

Fara tine nu mor da nici nu traiesc plangand

N'am nevoie de tine dar am nevoie de noi

Sper ca te'am ajutat.SALUT!

Răspuns utilizator avertizat