| BrancoveanuAlexandra a întrebat:

Vreau si eu descrieri pentru pozele de hi5.

9 răspunsuri:
| Roxss a răspuns:

Descrierea se refera la prezentarea fotografiei. Ce putem noi sa-ti sugeram? Depinde de fotografie.
Daca esti indecisa cauta versuri care se potrivesc cu poza.
happy

| Lorena a răspuns:

Bunahappy
"Zilele trec si realizez ca am pata pusa pe tine, chiar daca stiu ca nu`i bine pe mine sa ma mint nu tine. Stau si te privesc cum treci cu ea de mana. Te uiti cu coada ochiului si am o senzatie nebuna.winking"

Are putini ani si nu stie ce simte, azi te iubeste, maine te minte dar sa nu incerci s`o schimbi asa e ea, daca e a lui, nu poate fi si a ta.""winking

"# A inceput sa zambeasca mai desღღ Iar ei intorc capul plini de interesღღ Ce a fost sau nu in trecut. ღღ Acum ea a uitat demult! happy # love struck"

Tu, o să te duci dracu
Tu bei, tu tragi, tu bagi tu nu le laşi
Tu vii, tu pleci, te-ntorci
Tu nu spui nuwinkinghappybig grin

"N-am nimic in comun cu "sfantu' " Nu ma face sa spun " te iubesc" Urasc cuvantu'""tonguewinking

Sunt eu, tu si restul' lumii
Tine minte nu conteaza ce abereaza uniiwinking

Nu vreau sa ma schimbi
Sa ma-ntelegi
Am nevoie doar de tine
De lovele si de zile
Banii nu ma fac
O sa te tin pentru mine
Si cand ne-o fi mai rau
Sa ne mearga si mai bine

Cu botul ala roz asteptandu`ma la coltwinking
Masinaria asta scoala toti mortii din morti

Si in povesti ele raman cu printul
In mertanul alb isi asuma risculwinking

Daca plec, hai vii cu mine?big grin

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!happy

Desi de multe ori refuz sa cred ca iubesc...multe amintiri ce-atunci cand sunt trista ma fac sa zambesc!

satula de intRigihappySatula de scuzehappysatula de fraieri cu ganduri ascunsewinking

E deSTuL kaT AM avut RAbDARe nu t las SA mI kaLkI vIata IN pIKiOARE Ai PiERduT tOT p gREsEaLa TA nu rEgrET ca N am Ce RegRETawinking

Astea sunt preferatele mele, sper sa iti placa si tie.
Baftakisskiss!

| boing_5323 a răspuns:

Pai acum fiecare poza are descrierea ei acum nu iti pot spune eu ce descriere sa pui pentru ca nu te cunosc eu zic sa pui o descriere care te reprezinta sau mai simplu fara descriere

| Ali55 a răspuns:

1.Va place nu va place mama alta nu mai face.
2. Va place poza puneti un comentariu, nu va place puneti o suta!

| MIB a răspuns:

Cautale in inima ta, daca vrei sa fi sincera, nu pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai pune, nu fi o pitipoanca cu texte de doi lei, cum ca esti cea mai tare si "talentoasa" si ca toti te invidiaza. Stiu ca toate vrem asta + fostului sa. i curga balele(whistling) cand vede pozele tale, dar nu suntem unicate...fii finuta si pune o descriere simpla, dar cu cuvinte jucause care sa complice intelesul si sa dea un accent de inteligenta superioara fata de toate pitipoancele de cartier, "jMEKereLe"hee hee

| Just a kid a răspuns:

Cel ce iubeste nu obtine de la cel iubit decat ceea ce i-a dat el insusi

Daca vrei odihna, crede. Daca vrei adevarul, cauta si sufera

Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.

M-am nascut sa fac fite … Nu sa le suport pe ale altora …

Sunt oameni prosti pe lumea asta. Tocmai m-ai ajutat sa realizez asta.

A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Am nevoie de tine……. te vreau…. OFFLINE.

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Am invatat sa accept.

Am invatat ca opusul dragostei nu este ura…ci indiferenta!

Am invazat ca tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti

imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu mereu cu o treapta deasupra lor

Better to lose a lover, than love a loser!

Sa ai curaj sa spui DA
Sa ai curaj sa spui NU
Si-n fiecare clipa grea
Sa fii mereu acelasi TU
Sa sti sa crezi cand
altii TE INSEALA
Sa te ridici cand
altii TE DOBOARA
Sa poti pastra ce altii
vor s-ALUNGE
Sa stii sa razi
CAND SUFLETUL ITI PLANGE

. sunt ceea ce sunt nu ceea ce vor altii sa fiu

In viata n-ai voie sa spui "imi pare rau", "regret"!

Daca esti nervos, nu-ti descarca nervii pe altii.

Rau e cu rau, dar mai rau e fara rau.

Cel mai greu lucru in viata e sa spui "Da" sau "Nu" cand trebuie!

Nimic nu e asa de tare ca trecutul. Pe acela nimeni si nimic nu-l poate schimba.

Intotdeauna, intr-o situatie dificila, exista cel putin o sansa de a invinge!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Numai in imperfectiune se poate invata

un zambet nu inseamna fericire asa cum o lacrima nu inseamna durere. Potzi plange cand esti fericit, poti sa razi cand inima iti plange...

apare o intrebare.pe cine o sa doara mai tare? pe tine ca iti vei aminti de mine in fiecare zi? sau pe mine cand stiu ca nu mai vii?

Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia

Doar doua lucruri sunt infinite, Universul si prostia omeneasca, dar de Univers nu sunt chiar sigur

Si tu poti fi ranit de o fata. Nu uita ca si baietii plang cateodata

Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!

Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum…am suferit prea mult ca sa te iert si acum.

Nu-mi spune nimic, este mai bine asa, as vrea sa te cred, dar azi nu mai cred in noi…

Cand am fost cu tine m-am simtit bine acum ca ai plecat ma simt minunat.

Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

startotul trece... asa se spune. dar nimic nu trece fara sa lase urme sad!"

Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck

Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceput

nimic nu doare mai tare decat un lucru inteles prea tarziu...

Spune mereu Adevarul, ca sa nu fii nevoit sa tii minte

Experienta este singurul lucru pe care il poti obtine gratis

Toţi îţi vor binele. Nu ţi-l lăsa luat

După cuvântul "obligaţii" punem punct. După "drepturi" punem două puncte.

| andreea_8673 a răspuns:

Fraiere>3 team pacalitt:X
nu pe tine te-am iubitttwinking Ai grija d tarfa tha`happy ca te doarre inima kcand te uiti la poza meahwinkingoh go on
baietii au balansul lor fenomenalhappy dar fetele mereu au rolul principalhappy
Mereu aceeasi`happy...[eu]

| ralukutza_5794 a răspuns:

Ti-am mai zis da`te dracu. imi rupi inima. iti rup capu. si stii ceva? lacrimile tale nu mai au demult efect asupra mea

Prea tarziu pentru regrete…pentru lacrimi …Viata merge inainte, cu sau fara prea multe cuvinte!