| BunaaHaiPa a întrebat:

Vreau si eu jocuri care sa le descarc in pc gen It girl [Facebook.] :d Fundaaaaaalove struck

5 răspunsuri:
| lololooo a răspuns:

Lady Popular, Miss Bimbo :d
Sper ca i-am fost de ajutor:*

| 百合子 a răspuns:

Sims tongue

| sassy2000 a răspuns:

Pai... ts3pets ( The Sims 3 pets ). E mai nou aparut, si nu stiu daca o sa-l poti gasi usor... dar poti incerca si The sims 3 sau 2.

| BunaaHaiPa explică:

Vreau nume de jocuri... daca stiti:d

| Baietzasu4ever a răspuns:

Pai sunt multe jocuri dar iti voi cateva exemple : Warcraft 3 este un joc de strategie si iti trebuie si Garena pentru a putea juca in retea, GTA poate ai auzit de el si vrei sa joci esti destul de bun ca sa iti ocupi timpul, Counter-Strike este un joc tip Shooter violent cu multa actiune si foarte folosit in toata lumea, 4story nu stiu exact jocul pentru ca nu am jucat dar stiu ca se joaca si el... si foarte multe jocuri pe care le poti juca dar depinde si de gusturile tare big grin atat.