| SandraLidia95 a întrebat:

Vreau si eu multe multe multe statusuri din melodiii :*! Funda.

Răspuns Câştigător
| Madut a răspuns:

De ce nu recunosti ca fara ea nu iti e bine? de ce nu lasi lucruriile sa se imparta in bine?

Oamenii fac pe inaccesibilii pentru că vor să ştie dacă sentimentele celorlalţi sunt reale.

Până la urmă, viaţa este doar un perete mare al realităţii de care ne ciocnim cu toţii.

Bărbaţii sunt ca guma de mestecat – după ce îi mesteci, îşi pierd aroma.

Dacă vrei să ajungi repede - mergi singur... Dacă vrei să ajungi departe, mergeţi - împreună

O ranesti pe ea si nu iti pasa, stai langa ea gandindu`te la tarfa ta de acasa.

Nu spune traiesc doar pentru el, tu traieste doar pentru tine.

Fiecare zambet si fiecare lacrima are povestea ei!

Sh tu spuneai "E fata mea cuminte" iar parintii tai iti ziceau ai grija de ea, un gest de`al ei valoreaza cat un milion de cuvinte.

Tu vagabont dupa fete, iar ea mereu sa te astepte.iar acum prietenii iti spun "ai pierdut`o a doua oara nu o sa se mai repete sa se intoarca la tine.

M`ai facut sa cred ca as fii "prima si ultima ta " iubire, pacat ca acum nu mai cred.

Adori cand te tine in brate si iti sopteste ca pentru el esti ceea mai importanta fata.

Nu promite ca te vei schimba pentru ca nu esti in stare de asa ceva.

Crezi ca o poti judeca? Mai bine gandeste`te la persoana tawinking

Stai nu pleca, stai sa-ti dau 2 palme sh poti pleca.

Sh copilă cum ea, prostulee te'ai îndrăgostit de ea.

Totul ar fi perfect alături de tine, dar nu e pentru că nu esti langă mine.

O sa vezi cum timpul se va intoarce impotriva ta, ai ranit o fetita ce te iubea.

Tie drag de ea asa mica cum e ea, te iubeaa :*

Viata e facuta sa o traiesti cu bune sh cu rele ...Zambeste viata e ca o avere.

Privirea te da` de gol ...degeaba lasi capu`n jos, nu te mai vrea, nu mai are sufletul domol.

Știi? Ești total falsă, spui că nu-l mai iubești dar tu când il vezi ești deja cu limba scoasă.

P.S. Nu sunt din melodii dar sper sa iti placa.

2 răspunsuri:
| MsYourDarling a răspuns:

It's an ache I still remember!

| Madut a răspuns:

happy