| crisbebe a întrebat:

Vreau si eu niste mesaje pentru craciuncat de cat haioase (dar nu vechi care le stie oricine) pentru prieteni.
funda

4 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Iti doresc tot ce-mi doresti tu mie, numai ca dublu. devil

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Cauta pe google mesaje haioase si o sa gasesti exact ceea ce vrei.
De acolo, ai de unde sa ti alegi.
Un Craciun de poveste, alaturi de cei dragi!

| a1doru a răspuns:

Cracila fericit,Sarbatori trasnite,multa sanatate, bucurii, bla bla bla!

| xKitiiii a răspuns:

Hei Crisbebe.
Am eu unul bun pentru prieteni.:* eu l-am trimis la toti prieteni laughing
Daca Mos Craciun nu vine, il retin, este cu mine.Stam la barfe, bem un vin, poate chiar il si "combin ". Mosule cu barba sura ce mirosi a bautura, patu-i cald, l-am pregatit, ti-a fost frig esti obosit? Tu de daruru n-ai primit nu esti rau stai linistit, dar de cand este la mine a uitat de tot de tine:* Sar batori Fericite.
laughing E bun nu?
Sper ca te-am ajutat Pa Pa wave Funda? :d