| angel13 a întrebat:

Vreau si eu sa ma uit azi la un film...si nu am idee la care happy vreau sa fie ceva romantic gen if only sau ceva cu adolescenti... daca puteti sa imi dati si un link de unde sa downloadez big grin

6 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Www.new2.net

| Kynext a răspuns:

Daca vrei un film romantic iti recomand "Moulin Rouge". E superb!happy

| Psycho a răspuns:

Link'uri si de astea nu stiu sa-ti dau. :-s dar iti pot spune niste filme.FREAKY FRIDAY, de exemplu. e foarte fain.la name-ul pe care-l ai, sunt aproape sigura ca ti-ar placea.(asta daca nu cumva l-ai vazut deja)hee hee sau... o drama...despre viata la facultate, cu studenti, petreceri si alea alea: VIATA CA O PETRECERE. l-am vazut de 2 ori. mi-a placut foarte mult.inca o drama care mi-a placut mult e DRAGOSTE OTRAVITOARE.si aia cred ca ti-ar placea.filme romantice nu prea stiu.ca eu sunt cu horror'urile si cu dramele. poate te vei uita la cele pe care ti le-am spus mai sus.nu ai nimic de pierdut.vizionare placuta (:

| andreea_3150 a răspuns:

Http://www.radiofly.ws/ eu zis ca o sa ti placa site u:P:P

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa te uiti la un film si nu stii la ce? Iti aratam topul celor mai bune filme facute vreodata. Aici va sunt prezentate cele mai noi filme.Descrierea contine trailer-ul filmului si un synopsis al acestuia. Acum si cu sectiune de download! http://ghid-filme.blogspot.com/