| Andruta a întrebat:

Vreau si eu status„uri! dau funda celor mai coolwinking

8 răspunsuri:
| magicianul19 a răspuns:

Omul crede un strop si se indoieste o mare.

| BlueBolty10 a răspuns:

Imi e dor de tine, de caldura ta, in zilele cand ma culcam cu tine... draga mea pijama.

| BlueBolty10 a răspuns:

Pauzele lungi si dese, cheia marilor succese; Paste fericit, dar nu pe iarba mea; Evitati excesul de teme scoala si invatat, daca apar manifestari nplacute adresati-va unei mici vacante.

| BlueBolty10 a răspuns:

Unde e fundita mea? laughing

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Prima la com ...foaie verde solz de peste iete prostu cum citeste.foaie verde puisor tu dai buzz eu dau ignor

| Ady_9137 a răspuns:

Sunt ca o pastila, cine nu ma inghite sa ma sugatongue
Dragostea eterna dureaza 3 luni.
Cine rade la urma nu s-a prins de gluma.
Add me adyconquerfan pentru mai multe sau daca vrei sa ai un prieten bun.

| Daria_4785 a răspuns:

Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume!love struck
Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.
Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta!
Poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi!
Esentele tari se tin in sticlutele mici :->
Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada.
❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti.
II ignoram pe cei ce ne adora. ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.
Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.
Dragostea este ca si marea, nu o poti cunoaste plimbandu-te cu o barca pe deasupra, va trebui sa te scufunzi in ea.
Dintr'un trandafir, fiecare petala e o iluzie, insa fiecare spin e o realtitate!love struck
Frumusetea atrage priviri, atitudinea fura inimi:X:X

. Oare cine-ar fi crezut? Oare cine-ar fi stiu? Dintr`un joc copilaresc Sa ajung sa te iubesc!
Zboara puiule sau te zbor eu!
♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.
Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.
Marile incendii se nasc din scantei mici.
Revin la subiect, ca nu vreau sa te pierd dar e obositor sa joc rolul de suspect.Primul efect : GELOZIA: Cum, cand cu cine iti cunosc coregrafia; -j...Mandria nu are loc in doi, ca ea e prima care naste un razboi.
Ce`am fost.Sntem sh acum VOm fi sh mai tarziu.
Nu, mi pasa ce zice lumea [-x. nu dau 2 bani p ea traiesc cum vreau ca doar e viata mea.
Shiii ma gandesc la Ce nu e permiS, la Ce e interziiS. la ce numesc eu : ViSsss! :X
Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!
Astazi... sper sa te gandesti ca cineva adoarme in fiecare seara cu tine`n gand.
♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi, le primesc cadou♥

Sunt 5 lucuri in viata care nu pot fi recuperate:

1. o piatra dupa c ai aruncat-o in mare

2. o vb dupa ce ai spus-o

3. o sansa dupa ce ai pierdut-o

4. timpul dupa ce a trecut

5. iubirea pentru cel ce nu lupta:X:X:X:X

Cineva va fi intotdeuna aici

Cineva va fi intotdeuna aici sa te iubeasca, cineva va pretui intotdeuna caldura zambetului tau si fericirea inimii tale. Cineva va incerca intotdeuna sa gaseasca cuvinte sa-ti multumeasca pentru ca ai umplut viata cu vise devenite realitate si amintiri frumoase. Te iubesc nu doar pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt eu cand sunt cu tine. Te iubesc pentru ca ma ajuti sa fac din viata mea, nu o caverna, ci un templu, din faptele mele de zi cu zi, nu un repros, ci un cantec.

Cineva te va iubi intotdeuna, iar acel cineva voi fi intotdeuna EU.

Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
Recunosc ai jucat bine dar nu uita e 1-0 pentru mine :* • [ pentru ea e prea tarziu sa mai conteze vre`un efort!
Problema cu basmele e ca ele o feresc pe fata de dezamagiri. În viata reala, printul nu pleaca cu printesa care ar trebui.
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Preferatele mele:X sper sa iti placa:* Si daca vrei ceva mai interesant cred ca cele mai frumoase vin din inima ta si sunt mult mai apreciate!:X

| Daria_4785 a răspuns:

Poate că pentru lume eşti doar o singură persoană, dar pentru o persoană eşti întreaga lume!love struck
Zâmbetul durează doar o clipă, dar amintirile lui o viaţă întreagă.
Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta!
Poti sa ai tot ce iti doresti daca stii ce sa alegi!
Esentele tari se tin in sticlutele mici :->
Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada.
❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti.
II ignoram pe cei ce ne adora. ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ranim pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.
Dragostea este o intersectie cu sens giratoriu. Te-nvarti in jurul aceleiasi inimi pana ramai fara lacrimi.
Dragostea este ca si marea, nu o poti cunoaste plimbandu-te cu o barca pe deasupra, va trebui sa te scufunzi in ea.
Dintr'un trandafir, fiecare petala e o iluzie, insa fiecare spin e o realtitate!love struck
Frumusetea atrage priviri, atitudinea fura inimi:X:X

. Oare cine-ar fi crezut? Oare cine-ar fi stiu? Dintr`un joc copilaresc Sa ajung sa te iubesc!
Zboara puiule sau te zbor eu!
♥ Inima mea a luat'o razna, striga sperand s'auzi. Si chiar nu'nseamna ca nu plang daca n'am obrajii uzi.
Te minti si acum, ca desi iti este dor, ai pus orgoliu in fata sentimentelor!
Tot timpul sa desenezi cercuri in jurul celor pe care-i iubesti nu inimi pentru ca inimile se pot rupe, dar cercurile nu au capat.
Marile incendii se nasc din scantei mici.
Revin la subiect, ca nu vreau sa te pierd dar e obositor sa joc rolul de suspect.Primul efect : GELOZIA: Cum, cand cu cine iti cunosc coregrafia; -j...Mandria nu are loc in doi, ca ea e prima care naste un razboi.
Ce`am fost.Sntem sh acum VOm fi sh mai tarziu.
Nu, mi pasa ce zice lumea [-x. nu dau 2 bani p ea traiesc cum vreau ca doar e viata mea.
Shiii ma gandesc la Ce nu e permiS, la Ce e interziiS. la ce numesc eu : ViSsss! :X
Au fost momente în care eram gata să renunţ la tot, mi s-a zis că n-o să pot, eh uite-te că încă pot!
Astazi... sper sa te gandesti ca cineva adoarme in fiecare seara cu tine`n gand.
♥Si poate voi iubii din nou ♥Eu nu fur inimi, le primesc cadou♥

Sunt 5 lucuri in viata care nu pot fi recuperate:

1. o piatra dupa c ai aruncat-o in mare

2. o vb dupa ce ai spus-o

3. o sansa dupa ce ai pierdut-o

4. timpul dupa ce a trecut

5. iubirea pentru cel ce nu lupta:X:X:X:X

Cineva va fi intotdeuna aici

Cineva va fi intotdeuna aici sa te iubeasca, cineva va pretui intotdeuna caldura zambetului tau si fericirea inimii tale. Cineva va incerca intotdeuna sa gaseasca cuvinte sa-ti multumeasca pentru ca ai umplut viata cu vise devenite realitate si amintiri frumoase. Te iubesc nu doar pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt eu cand sunt cu tine. Te iubesc pentru ca ma ajuti sa fac din viata mea, nu o caverna, ci un templu, din faptele mele de zi cu zi, nu un repros, ci un cantec.

Cineva te va iubi intotdeuna, iar acel cineva voi fi intotdeuna EU.

Iubirea inseamna sa dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face…
Recunosc ai jucat bine dar nu uita e 1-0 pentru mine :* • [ pentru ea e prea tarziu sa mai conteze vre`un efort!
Problema cu basmele e ca ele o feresc pe fata de dezamagiri. În viata reala, printul nu pleaca cu printesa care ar trebui.
As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

big grin