| costy18 a întrebat:

Vreau si eu un atestat pentru liceu Mediul concurential si competitivitatea firmei!

4 răspunsuri:
| AndreiGabi a răspuns (pentru costy18):

Cred ca as putea face eu...
Dar nu ma chinui pe degeaba. Am deja ceva asemanator de lucru pentru o colega, dar fac cu plata...
Un mic cuprins:
Capitolul I; Analiza concurentilor :

I.1) Importanta concurentei in mediul de afaceri;
I.2) Identificare concurentilor si evaluarea ofertei acestora.

Capitolul II; Strategii aplicate in mediul concurential:

II.1) Realizarea unei oferte competitive;
II.2) Aplicarea strategiilor adecvate in mediul concurential.

Capitolul III : Studiul de caz privind analiza activitatii concurentei.

Daca esti interesat lasa-mi aici raspuns si revin cu o adresa de mess...

| Anania_Anania_1996 a răspuns (pentru AndreiGabi):

La ce pret faci?

| AndreiGabi a răspuns (pentru Anania_Anania_1996):

Iti las un email pe privat(il poti adauga si pe messenger, daca folosesti, pot intra sa discutam mai "pe larg"). Imi dai cuprinsul, imi spui timpul de lucru, verific resursele si...iti spun daca pot sa il fac si care este pretul.