| YoYo a întrebat:

Vreau si eu un cont pe metin 2 ro de 30 + pentru cine numai joaca. pentru cel mai de incredere + funda! si se poate baza pe mine oricand!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz nuh te pot ajuta dea am un coleg in clasa care a zis ca s-a plictisit il intreb pe el sh o sa-ti dau is-ul lui de mess :-*. app am gasit cel mai fain site cu compuneri! eu le iau de aici sh profuţ de rom ma crde un geniu! aqu vrea sa ma ia la olimpiada! auitatziva sh voi poate va juta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/