| sonia7026 a întrebat:

Vreau un program care sa modifice poza sa para ca a fost desenata in creion.Stie cineva un astfel de program?big grin

Răspuns Câştigător
| ktina a răspuns:

Photo Filtre
Deschizi programul, importi poza, dai clic pe "filter", duci cursorul mai jos la "artistic" si iti apare o lista unde este "colored pencil" si mai jos "blak pencil", selectezi pe care o doresti, si primesti efectul.
Succes!

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Buna sandrita90,
Cu photoshop daca l-ai mai folosit pana acum, daca nu Photoscape pentru ca e foarte usor de folosit.
Pa, pa

| curlyhair a răspuns:

Photoscape si pe www.pizap.com

| iuly26iuly a răspuns:

Photoshop

| elenutsaelena a răspuns:

Photo Scape.

Întrebări recente