| RockLegend a întrebat:

Ziceti-mi povesti de groazabig grin da sa fie de groaza adica sa sperie macar putin. Cine are cea mai infricosatoare poveste primeste o funda big grin

Răspuns Câştigător
| Cezar a răspuns:

Www.spectrulrealitatii.ro eu 2 zile numa copii cu coarne vedeam :)))

4 răspunsuri:
| ILoveYouMore a răspuns:

Intră pe spectrulrealitatii.ro și acolo o să găsești foarte multe. Sper să îți placă. fundă?

| Elena_4068 a răspuns:

Uita-te la vampire diaries.

| lovepiink a răspuns:

Legenda spune ca orice om care merge in cimitir in mijlocul noaptii de Halloween poate sa vada fantome, dar pretul este pierderea propriului suflet.
ntr-o astfel de noapte, un grup de prieteni au hotarat sa vada daca legenda era adevarata. Au mers in cimitir, dar unul dintre ei nu a indraznit si a hotarat sa ramana la intrare. Baietii au inceput sa alerge prin cimitir si o buna bucata de timp nu s-a intamplat nimic. La un moment dat, baiatul ramas in afara cimitirului i-a vazut pe ceilalti indreptandu-se spre el cu niste ochi mari si iesiti din orbite.
A inceput sa tipe, iar oamenii care locuiau in apropierea cimitirului l-au auzit si i-au venit in ajutor. Cand au ajuns, baietii erau morti, iar cel care ramasese in afara cimitirului a amutit si nu s-a putut afla nici pana azi ce se intampla, de fapt, in cimitir in noaptea de Halloween!

| Brandan a răspuns:

Cauta pe net Bloody Mary.