| Perfectu a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste metine cam ca darkness rennaisance, cu bonusuri mai mari, sa pice bani mai multi si sa fie iteme noi implementatewinking. Multumesc multwinking.O da si sa fie cu skilluri P direct sau cu piatra curcubeu.

4 răspunsuri:
| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://metin2.zyntherion.com/ e un server pvp -pvm mai mult pvp clasic...rate 800% 1000% mape speciale pentru lvl...bafta :) in joc am numele Al3xIsFr3Sh recomand e super server :)

| Alekz96 a răspuns:

Incearca MetinX.eu. E server PvP cu bonusuri mari. Seamana mult cu hammerm2 dar aici trebuie sa faci lvl tu. Daca nu iti place, mai incearca moonmt2.net happy