| AlexutuDeiu a întrebat:

Ziceti-mi un metin2 fain, sa cresti repede, bani multi big grin
DAu funda

8 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Metin 2 blacknight

| ScarryD a răspuns:

Metin2Fun. Am facut levelul 50 intr-un sfert de ora si e si in romana.

| Pleeex a răspuns:

Mondial
te da de la lvl 20 cu tot ce vreiwinking funda big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.newlongju.eu

asta e cel mai fain din istoria metin nelor funny adica cresti repede si bani multi

Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Longju cel mia tare metin din ostporie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un mt2 smcher daca gasiti vreo unu imi dati buz la adresa acastea de email emoz. you112

| Asasin007 a răspuns:

E tare metinu si bani multi si lvl repede e misto jucatil si voi

| Mariushot011 a răspuns:

Is 4 metin 2 fun metin2 mania metin2 united si metin 2 hamer.la hamer te da 250 si lv maxim i 255 iar in magazin aproape toti cu 1kkminim!