| Roses a întrebat:

Acum am trimis o intrebare pe categoria Religie si nu pot sa-mi vad raspunsurile.De ce?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Răspunsurile/întrebările noastre nu sunt afişate pe site în timp real. Actualizările de acest gen se fac o dată la 10-20 minute şi toate postările noastre apar pe site cu o mică întârziere. Trebuie să ai puţină răbdare şi vor apărea.
Succes. Numai bine.

| Esperança a răspuns:

Vezi ca mai jos de chenarul asta portocaliu scrie relevanta, dai click acolo. Daca nici asa nu iti apare mai asteapta inseamna ca e din cauza serveru-lui.

| CoquineNoire a răspuns:

Ti-or fi raspuns niste fantome...

| tinaHd a răspuns:

O sa vezi peste ceva timp:*si mie mi s-a intamplat asa, dar oricum o sa-ti apara:Xnu-ti fa griji