| RAY a întrebat:

Eu am o intrebare pentru admini
ce inseamna spam la categoria religie? cand e spam cand nu este?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Buna Ray,

Se considera motiv de spam: postarea unor intrebari repetitive, lipsite de relevanta sau care nu sunt intrebari, ci doar niste impresii. Sa nu uitam pana la urma ca TPU este o comunitate de intrebari si raspunsuri, nu un jurnal personal. In cazul raspunsurilor, vorbim despre raspunsuri pe langa subiect, ce nu cauta sa ofere niciun ajutor.

Speram ca am reusit sa iti raspundem la intrebare.

O zi buna,
Echipa TPU.ro

| RAY explică (pentru TPU.ro):

Majoritatea intrebarilor de acolo sunt doar impresi si intrebari repetitive, apropo e spam daca cineva vrea sa ma convinga de religia lui? Plus ca userul vasile are en intrebari repetitive si singur isi raspunde la intrebari

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat