| Andreea0612 a întrebat:

Am incercat sa sterg o intrebare, am dat pe linkul din email dar nu mi s-a sters intrebarea.
Trebuie sa astept un timp pana se sterge?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, trebuie să aştepţi o perioadă până se va şterge din contul tău.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca stergi o intrebare care a primit raspunsuri, aceasta va aparea pe site ca fiind postata de un Anonim si nu va mai fi alocata contului tau. Deci nu mai apare numele tau in dreptul intrebarii.

| alexs99 a răspuns:

Da trebuie sa astepti pana va fi stearsa, ea va aparea ca fiind anonima.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
În mod normal ți-o pune ca anonim și după un timp când ți-o vor vedea adminii ți-o vor șterge definitiv.
Dacă nu ți se șterge, spune-le la funcția CONTACT, vei primi un mail de la admini.
Baftă!

| drogh a răspuns:

Întrebarea nu se şterge imediat. Ea va fi pusă pe numele de,, Anonim''. După un timp, ea dispare de tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Postarea ramane ca anonima, tu nu o poti sterge. Daca vrei sa fie stearsa definitiv, trimite solicitarea impreuna cu motivul aferent la CONTACT.