| darkknight9 a întrebat:

Cum pot sterge o intrebare de pe TPU? am incercat si mi-a zis sa confirm stergerea prin email si in email zicea ca pentru a confirma stergerea intrebarii sa dau clik "aici" pe un link si am dat dar nu s-a sters. ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai dat click in email-ul tau pe acel link de confirmare inseamna ca intrebarea postata de tine va ramane pe site cu autor anonim! Nu se va stii cine a pus intrebarea! Numele tau va fi sters de la acea intrebare.Intrebarea ramane cu autor anonim pe site.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista categoria Totul despre TPU.