| DarkSkittles a întrebat:

Am pus o intrebare pe TPU si in cinci zile implinesc O LUNA de cand am pus-o si nu am primit nici un raspuns! ce sa fac sa primesc un raspuns macar?

Răspuns Câştigător
| RicăPăturică a răspuns:

Scrie linkul la intrebarea ta veche aici... :-)

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate ca nimeni dintre cei care au vazut-o nu a stiut raspunsul. Reposteaz-o si vezi s-o pui la categoria potrivita, asa ai sanse mai mari de a primi raspuns. Succes si numai bine!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca intr-o zi -doua nu ti-se raspunde,ea trece in istoric si greu o mai poate vedea cineva. Asa ca reposteaz-o de cate ori vrei,la categoria potrivita,asa cum spune @Ioandelasal,pana primesti raspuns. Este posibil si ce a spus @unknow, si anume sa nu fie nimeni interesat de intrebarea ta, adica sa nu vrea nimeni sa te puna prieten la webkinz!

| Bibuşca a răspuns:

Pai depinde de utilizatori! Poate nu au stiut raspunsul la intrebarea ta.

| Angiix3 a răspuns:

Si eu am vreo doua intrebari la Acer nu am primit raspuns dar probabil e prea complicata,

| PetreConstanta a răspuns:

Ce nume frumos ai - te cheama ca pe iubita mea nora

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Posteaz-o la ore in care TPU e mai populat sau schimba categoria laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei sa iti raspunda cineva daca nimeni nu stie raspunsul? Am dat copy paste pe google dar se pare ca nu exista nicio melodie cu versurile acelea, deci cel mai probabil le-ai gresit sau ceva.
Acu ca le recitesc... sunt sigura ca le-ai gresit.

| unknow a răspuns:

Pentru. ca e stupida straight face! auzi?! '' cine ma adauga in lista de prieteni la webkinz'' straight face te mai si miri ca nu ai niciun raspuns...rolling eyes

| unknow a răspuns:

Si uite ca tot nu ai primit niciun raspuns laughing)) vezi?! am avut dreptate!winking

| AddaSunnii a răspuns:

Mai pune odata intrebarea happy

| DarkSkittles explică:

Http://www.tpu.ro/......-e-zxzxii/ si chiar va rog sa nu radeti de ea! nesimtit sau nesimtita esti tu unknow daca ai de gand sa insulti nu mai raspunde! Multumesc pentru raspunsurile voastre in afara de cel a lui unknow!

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Ce Intrebare?~

| karminuta a răspuns:

Mai posteazo o data pentru ca acum nu mai ai sanse sa iti rasp. cineva pentru ca intrebarea ta e foarte departe, sau trimitemio mie prin mesaj ca poate stiu eu raspunsul. Fundita?

| andrei78 a răspuns:

Zimi intrebarea si raspund eu