| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare: eu raspund bine la unele intrebari dar nu imi da nimeni fundita si timp de 7 zile nu am reusit macar una. Ce sa fac sa primesc FUNDITE? am incercat sa raspund cat de bine pot chiar (fara sa ma laud) am raspuns mai bine decat toti dar nici macar o fundita nu am ce sa fac sa primesc mai multe sa am macar una?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Of, saracuta de tine : Dati mai si ei o fundita, nu vedeti cat sufera, carcotasilor?
Raspunde la intrebarile mele, iti dau eu.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Conteaza funditele atat de mult? Uite ca sa vezi ce suflet caritabil ai ti le dau pe ale mele.Pe mine nu ma incalzeste cu nimic faptul ca am nu stiu cate fundite si nici nu ma enerveaza ca nu stiu cine mi-a dat stupid.Sunt zenlaughing

| Emena a răspuns:

Din cate vad.ai 2 fundite

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rabdare dragawinking. Si eu castigam fundite destul de greu la inceput si sunt sigura ca toti ceilalti, dar am zis ca asa e normal ca nu ma cunoaste lumea etc...Si acum pot spune ca le castig mult mai usor, cu toate ca nu sunt, nici acum, foarte cunoscutawinking. Si cum spune si Emanuela:ai 2 fundite si este un inceput bunwinking. Trebuie sa te cunoasca lumea mai intai si dupa aia sa vezi ca va fi mult mai usorwinking. Pentru ca ei vor sa vada daca esti activa, daca raspunzi bine mereu, nu doar uneori:vor sa se convinga ca vei fi un bun membru TPUwinking.