| anabelisa a întrebat:

Am trimis un mesaj privat unui utilizator al site-ului si nu mi se confirma acest lucru!
Care este problema?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
ce confirmare vrei sa primesti? in momentul care ai trimis un mesaj, iti afiseaza ca ..mrsajul a fost trimis cu succes!
primesti e-mail numai daca acel utilizator iti scrie si el un mesaj.
O seara frumoasa sa aihappy

| anabelisa explică (pentru caramela):

Mersi mult Caramela!
Dar doar dupa un timp am vazut ca se afiseaza mesajele trimise.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se primește mesaj de confirmare!
Dacă nu ai primit un răspuns, nu înseamnă că mesajul nu a ajuns la destinație.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Intra din nou la mesaje si o sa iti apara mesajul pe care l-ai trimis.Inseamna ca el a fost trimis!

| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât mesajul a fost trimis cu succes, și vei primi răspuns, categoric s-a trimis.