| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mii de useri care au fost raportati deja de vreo 1 miliard de ori de continut obscen,piraterie, spam. Intrebarea e: Ce mai cauta acum pe TPU?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Se dau cu capul de pereţi...

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Ne ocupam de fiecare raportare pe care o primim. Utilizatorii acestia sunt monitorizati, iar la urmatoarea abatere vor primi mai mult decat o avertizare, in functie de gravitatea faptei lor.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Da stiu, baaaaaaaaaaaa, cate mascote aveti aici pe TPU? Woodenpints91 e una, cate miliarde aveti?

| catalynx a răspuns:

Daca ar fi introdusa banarea user-ului pe ip nu ar mai putea sa revina aici

| Plolice a răspuns:

Pentru ca TPU ar pierde 50% din useri