| Niny12 a întrebat:

As vrea sa-mi sterg contul si nu stiu cum s-o fac? Help plzzz rolling on the floor

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Pentru a sterge contul TPU.ro trebuie sa trimiti un mesaj, folosind functia "Contact" de pe adresa de e-mail cu care te-ai inregistrat in cadrul comunitatii. Atat intrebarile cat si raspunsurile nu vor mai fi sterse, ci vor aparea pe site ca si cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la aceasta metoda, din dorinta de a fi fair-play fata de utilizatorii care au acordat fundita pentru raspunsurile, care acum se doresc a fi sterse.

Mai multe detalii aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimiti un mesaj administratorilor.
tpu.ro/contact

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai de cehappy.

| Kevin99 a răspuns:

Ca orice site, trebuie sa existe o functie ceva prin care contactezi administratorul.Nu cred ca exista o functie cu ajutorul careia sa iti tu stergi propriul cont.Cauta,cerceteaza pana gasesti functia si spune dorita ta omului care a creat site TPU.

| Niny12 explică:

Merci :*